Bilgi Bankası: Umreci İşlemleri
Mofa No Al
Gönderen Turasistan Destek üzerinde 02 May 2016 12:02 PM

Mofa Numarası Al

Vize > Umreci İşlemlerai > Mofa No al, Kişiler mofa numarası almak için Müşteri filtre ekranı sayesinde sezon ve tur seçimleri yapıldıktan sonra, eğer bütün evrakları tamamlanmış ise seçilirler ve Tavafa, Babul Umra'ya, El Umra'ya ve Way To Umre'ye gönderilirler. 


Resim 1 / Mofa Al Filtre Ekranı

Mofa numarası al, sayfasında gerekli filtreleme işlemi yapıldaktan sonra listelenen gruplardan işlem yapılacak olan kişiler seçilir; eğer bir kişi seçildiği anda birden cok kişi seçili hale gelirse bu, o kişinin beraberinde mahremleri olarak tanımlanan kişiler demektir. Kesin kayıt yaptırmayanlar, pasaport bilgileri eksik olanlar için mofa alma işlemi gerçekleşmemektedir. Asıl kişinin yanında olan bir mahreme ait, kesin kayıt ya da pasaport bilgi eksikliği varsa da asıl kişi ve beraberinde olan kişilerin de mofa alma işlemi gerçekleşmez.

Seçilen kişiler tavafa gönderilecek ise tavaf seçilir ve açılan forma firma bilgisi, konsolosluk bilgisi, grup adı, paketi ve gidiş tarihi eklendikten sonra gönder butonuna basıldığı anda kişiler anında tavafa aktarılmış, gönderilmiş olur. Aynı şekilde Babul Umra, El Umra ve Way to umra da da bu işlem geçerlidir. Harici bir program, exe, uygulamaya gerek kalmadan anında aktarım işlemi yapılmaktadır.

(2 oylar)
Bu makale yararlıydı
Bu makale yararlı değildi

Yorumlar (0)
Turasistan Destek